Polityka prywatności

Kancelaria Notarialna notariusza Kamila Więckowskiego przywiązuje szczególną uwagę do poszanowania Państwa prywatności, dlatego też na stronie internetowej www.notariuszstrzegom.pl nie stosujemy formularzy, które zbierałyby informacje na temat jej użytkowników.

W przypadku otrzymania od Państwa przez Kancelarię Notarialną notariusza Kamila Więckowskiego informacji stanowiących dane osobowe, np. w następstwie wystosowania pytania poprzez pocztę elektroniczną, dane te będę wykorzystywane (przetwarzane) przez Kancelarię wyłącznie w celu udzielania odpowiedzi na Państwa pytanie. Skierowane zapytania zostaną potraktowane jako zgodna w rozumieniu RODO (Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady [UE] 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych) na przetwarzanie Państwa danych.

Zgodnie z obowiązującym prawem mają Państwo możliwość dostępu do przekazanych w powyższy sposób informacji stanowiących dane osobowe. Możecie Państwo dokonać ich sprostowania, zażądać usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wnieść sprzeciw co do przetwarzania danych, a także przenieść dane. W dowolnym momencie mogą Państwo cofnąć wyrażoną zgodę (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem).
W przypadku zastrzeżeń związanych z przetwarzaniem informacji będących Państwa danymi osobowymi, mogą Państwo zwrócić się ze skargą do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Jeżeli będą Państwo mieli pytania lub wątpliwości związane z działaniami Kancelarii, które dotyczą informacji będących danymi osobowymi, mogą Państwo przesłać je na adres poczty elektronicznej: biuro@notariuszstrzegom.pl

Administratorem Państwa danych osobowych jest notariusz Kamil Więckowski prowadzący Kancelarię Notarialną w Strzegomiu, przy ulicy Bohaterów Getta 9/1.